KIM JESTEŚMY?
Jesteśmy młodym i ambitnym, a równocześnie doświadczonym zespołem zajmującym się transportem medycznym. Chcąc nieść pomoc osobom najbardziej potrzebującym, podejmiemy się każdego, nawet najtrudniejszego wyzwania.
image

Nasze cele

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, uzyskanym na szczeblu kierowniczym, w 2020 roku postanowiliśmy założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i włączyć się w walkę o rynek o zasięgu całego kraju.

Naszym głównym celem jest dążenie do wysokiej jakości świadczonych usług oraz nowoczesnego sprzętu, który pozwoli poczuć pacjentom komfort oraz bezpieczeństwo transportu. Staramy się, aby nasz personel odbywał jak najczęstsze szkolenia, tym samym omawiając najnowsze problemy naszej branży. Czynimy starania, aby transport był dla każdego pacjenta gwarantowanym świadczeniem medycznym lub dostępnym na każdą kieszeń.

Najwyższa jakość & profesjonalizm

Nasze usługi gwarantują najwyższą jakość oraz profesjonalizm podczas transportu pacjenta

Flota

W swojej flocie posiadamy auta przystosowane do transportu osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich. Dążymy, aby takie osoby mogły bezproblemowo dotrzeć do każdego miejsca na świecie.

Działalność

Posiadamy wpis do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą prowadzoną przez Wojewodę Świętokrzyskiego o nr: 000000228060 oraz licencję na przewóz osób.

Skontaktuj się z nami

Z chęcią odpowiemy na każde zapytanie. Zapraszamy!